Preskočiť na obsah

ŽIADOSŤ o 2% dane pre ZŠ RUŽINDOL

Zverejnené 23.2.2023.

ŽIADOSŤ o 2% z Vašej dane pre našu školu RUŽINDOL

Je ten správny čas, osloviť vás a pripomenúť, že aj vaše 2% sú pre nás veľa a veľa spravia pre našu školu.

Aj vďaka Vám sme mohli kúpiť do školy potrebné zariadenia, pripraviť rôzne projekty a pomôcť našim deťom aby sa cítili v škole lepšie.

DOVOĽUJEME si Vás preto osloviť so žiadosťou o poukázanie 2% v Vašich daní v prospech OZ „BOSORÁČIK“. Zároveň ďakujeme všetkým, ktorí ste nás v minulom roku podporili a veríme, že aj v tomto roku sa rozhodnete podporiť našu ŠKOLU.

AKO POUKÁZAŤ 2% ???

1. Ak podávate daňové priznanie – vyhlásenie je už súčasťou priznania a len vpíšete potrebné údaje, môžete použiť náš pred vyplnený formulár (Vyhlásenie o poukázaní 2% – stiahnite si formulár a vytlačte si ho)

2. Ak ste zamestnaný – požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov a vystavenie „POTVRDENIA O ZAPLATENÍ DANE“ vyplňte pred vyplnený formulár (vyhlásenie o poukázaní 2%) a podpíšte ho (dokumenty si tu môžete vytlačiť). Oba dokumenty zašlite do 30.apríla 2023 daňovému úradu v mieste bydliska.

3. Prineste nám potvrdenie od zamestnávateľa o zaplatení dane a o ostatné sa postaráme. Termín do kedy nám môžete nosiť potvrdenia je 25.4.2023 aby sme stihli všetky dokumenty poslať na daňový úrad Trnava do 30.4.2023

Vyhlásenie o poukázaní 2% si môžete vytlačiť a vziať k Vášmu zamestnávateľovi, pevne veríme, že bude lojálny a s vybavení poukázania 2% Vám veľmi rád pomôže.

ĎAKUJEME

Dokumenty: